پایان‌نامه‌های دانشجویان دانشگاه آزاد شهرضا حائز رتبه برتر شدند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا ازشهرضا، عبدالرضا باقی اظهار کرد: در سالگرد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در جشنواره کتاب انقلاب اسلامی که به همت مرکز فرهنگی، دانشگاه امام خمینی(ره) و معاونت فرهنگی، دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد، سه عنوان از پایان‌نامه‌های دانشجویان این واحد دانشگاهی حائز رتبه برتر شدند.

وی درباره انتخاب پایان‌نامه‌ها گفت: در راستای اجرای بخشنامه معاون فرهنگی، دانشجویی و در جهت تجلی بخشیدن به دستاوردهای چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی فراخوانی نسبت به آثار و محصولات مرتبط با امام و انقلاب و رهبری انجام شد و تعداد ۱۷ اثر به کمیته بررسی اعلام شد که پس از انجام کارهای مطالعاتی تعداد سه اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شد.

معاون فرهنگی، دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا درباره کسب رتبه در جشنواره گفت: از تعداد یک‌هزار و ۱۵ اثر رسیده به این جشنواره بیش از ۹۰۰ اثر پایان‌نامه‌های دانشجویی از ۳۶ دانشگاه مورد ارزیابی قرار گرفت و در پایان از ۱۷ اثر برگزیده تجلیل به‌عمل آمد که سه اثر برتر آن مربوط به دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا بود و  با حضور علی‌اکبر ولایتی رئیس هیئت مؤسس و دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مورد قدردانی قرار گرفت.

به گزارش آنا، موضوع پایان‌نامه‌های برتر گفتمان صدور انقلاب حضرت امام خمینی(ره) بر پایه نظریه فرکلاف به نگارش غلامعلی عابدینی و راهنمایی استاد سرکار خانم  نفیسه واعظ شهرستانی و موضوع جایگاه امنیت ملی در الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت از دیدگاه مقام معظم رهبری به نگارش حشمت‌الله جاودان و راهنمایی استاد مسعود جعفری‌نژاد است.

پایان‌نامه‌های دانشجویان دانشگاه آزاد شهرضا حائز رتبه برتر شدند

معاون فرهنگی، دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا گفت: سه عنوان از پایان‌نامه دانشجویی این دانشگاه در جشنواره کتاب انقلاب اسلامی حائز رتبه برتر شدند.

© 2018دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا. All rights reserved. طراحی و اجرا فرابرد شبکه