مراسم جشن روز کارمند در دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا برگزار شد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از شهرضا، با حضور هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا و جمعی از کارکنان، مراسم جشن روز کارمند صبح امروز در این دانشگاه برگزار شد.

در این مراسم که به همت حوزه دانشجویی و فرهنگی و با همکاری سایر حوزه‌ها برگزار شد، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا مهم‌ترین اثر برگزاری اینگونه جشن‌ها و مراسم توسط کارکنان را، افزایش روابط عاطفی و تقویت فضای دوستانه برای انجام کار بهتر دانست و ابراز امیدواری کرد در سال تحصیلی جدید نیز مانند سال‌های گذشته صمیمانه و همدلانه به ارائه خدمات پرداخته و ایام خوبی در دانشگاه در کنار یکدیگر داشته باشیم.

فرید نعیمی به همکاری استادان و کارکنان در برنامه یک شب در دانشگاه اشاره و بیان کرد: با همکاری همه حوزه‌های دانشگاه برنامه یک شب در دانشگاه مورد رضایت دکتر طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی قرار گرفت و امیدواریم با تلاش و کوشش همه همکاران در سال تحصیلی جدید آمار رو به رشد جذب دانشجو را داشته باشیم.

در ادامه معاون فرهنگی دانشجویی واحد شهرضا به اخلاق حرفه‌ای و تکریم ارباب رجوع پرداخت و خاطرنشان کرد: در حوزه اخلاق اداری به‌عنوان زیرمجموعه‌ای از اخلاق حرفه‌ای می‌توان به پاسداشت حرمت ارباب رجوع و حفظ حقوق آنها به‌عنوان ثمره و میوه اخلاق اداری و حرفه‌ای اشاره کرد.

عبدالرضا باقی در راستای تحقق اخلاق اداری به مؤلفه‌های این موضوع پرداخت و عنوان کرد: خوشرویی و خوش‌رفتاری و نرم‌گفتاری، پاسخگویی مناسب و دقیق، اقناع منطقی مراجع، تلاش در راستای کسب رضایت ارباب رجوع و برخورد متعادل و عادلانه و منصفانه با همه مراجعان  و همچنین حضور به موقع در محل کار می‌تواند رضایت مراجعان را فراهم کند.

این مقام دانشگاهی درباره نبایدهای اخلاق حرفه‌ای اظهار کرد: ناشایست‌های اخلاق اداری که شامل تبعیض میان ارباب رجوع، تجسس در امور شخصی آنها، منت‌گذاری و ترک‌کردن کار بدون هماهنگی و معطل‌شدن و خسته‌کردن  مراجعه کننده است، می‌تواند نارضایتی و در برخی موارد ایجاد بی‌نظمی در سازمان و مجموعه را فراهم کند.

مراسم جشن روز کارمند در دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا برگزار شد

مراسم جشن روز کارمند با حضور هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا و جمعی از کارکنان در این دانشگاه برگزار شد.

© 2018دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا. All rights reserved. طراحی و اجرا فرابرد شبکه