دانش‌آموزان و معلمان باید در مسیر دفاع از ارزش‌های انقلاب حرکت کنند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از شهرضا، فرید نعیمی ظهر امروز در مراسم بازگشایی مدارس سمای شهرضا با بیان اینکه بیشترین شهدای جنگ تحمیلی را دانش‌آموزان شامل می‌شوند، اظهار کرد: امنیت پایدار امروز را مدیون شهدا هستیم؛ بنابراین باید دانش‌آموزان با الگوسازی رشادت‌های رزمندگان ادامه‌دهنده راه این عزیزان باشند.

وی به تقارن ایام  بازگشایی مدارس با هفته دفاع مقدس و ایام عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین(ع) اشاره و تأکید کرد: این موضوع نشان می‌دهد که دانش‌آموزان و معلمان باید در مسیر دفاع از ارزش‌های انقلاب حرکت کنند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا با بیان اینکه پیشرفت‌های نظامی ایران به‌گونه‌ای است که دشمن حتی هوس جنگ در این کشور را در اندیشه خود ندارد، مطرح کرد: پاسخ قاطع رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و مردم ایران  برگرفته از فرهنگ عاشورا و دفاع مقدس است که باید در حفظ همه‌جانبه آن کوشا باشیم.

نعیمی ادامه داد: بار سنگین تعلیم و تربیت دانش‌آموزان برعهده نهادهای فرهنگی است؛ بنابراین اگر می‌خواهیم در آینده جامعه‌ای سالم و بانشاط و اهل تفکر داشته باشیم، پایه‌ریزی آن در مدارس خواهد بود و این مهم می‌طلبد که خانواده‌ها نیز در این راستا با دانشگاه و مدارس همکاری کنند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا گفت: تقارن بازگشایی مدارس و گرامیداشت هفته دفاع مقدس و ایام عزاداری اباعبدالله الحسین(ع) نشان می‌دهد که دانش‌آموزان و معلمان باید در مسیر دفاع از ارزش‌های انقلاب حرکت کنند.

© 2018دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا. All rights reserved. طراحی و اجرا فرابرد شبکه