آموزش آنلاین دروس تخصصی برای دانشجویان

خبر بسیار مهم!!!
دستورالعمل نحوه آموزشهای آنلاین دانشگاه دانشجوی گرامی ضمن تبریک سال جدید و آرزوی سالی سرشار از موفقیت و شادی به اطلاع میرساند آموزش آنلاین کلیه دروس نظری و نظری-عملی  برای جبران جلسات لغو شده از روز یکشنبه سوم فروردین ماه در کلیه مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری برگزار خواهد شد. خواهشمند است به نکات ذیل توجه نمائید:

1- جلسات لغو شده قبل از عید در دو هفته تعطیلات نوروز جبران می گردد. در صورت ادامه تعطیلی دانشگاه بعد از 15 فروردین آموزش آنلاین ادامه خواهد یافت.

2- زمان ارائه هر درس دقیقا مطابق با زمان کلاسهای حضوری در همان روز و همان زمان خواهد بود. (مدت زمان هر کلاس  60 دقیقه خواهد بود)

3-  کلاسهای  ساعت 8:30 الی 10  رشته های روانشناسی و حقوق به ساعت 16:30 عصر  منتقل شده است.

4- کلاسهای ساعت 8:30 الی 10 رشته های شیمی و مهندسی شیمی (پتروشیمی) به ساعت 17:30 عصر منتقل شده است.

5- کلیه کلاسهای بعدازظهر، بعد از اذان و از ساعت 13:30 برگزار خواهد شد.

6-  خواهشمند است 15 دقیقه قبل از شروع کلاس به سامانه آموزش مجازی مراجعه کنید و از اتصال خود به کلاس مطمئن شوید.

7-  اگر فقط قصد دارید به کلاس گوش کنید فقط اسپیکرهای کامپیوتر را روشن کنید و در صورتی که قصد صحبت با استاد درس را دارید نیاز به میکروفون خواهید داشت. (سعی کنید برای کیفیت بهتر از کامپیوتر شخصی یا لپ تاپ استفاده کنید اما از مرورگرهای گوشی یا تبلت هم می توانید استفاده کنید)

8- لطفا جهت آشنایی با نحوه آموزش آنلاین راهنمای زیر را به دقت مطالعه نمائید و با محیط نرم افزار مربوطه آشنایی داشته باشید اگر از مروروگر گوگل کروم استفاده کنید راحت تر می توانید فایل ضبط شده استادان را دانلود کنید.

برای دانلود راهنمای ورود دانشجویان روی این لینک کلیک کنید.

  برای ورود به سامانه آموزش مجازی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا روی لینک زیر کلیک کنید:  http://lms.iaush.ac.ir نام کاربری: شماره دانشجویی  -------  رمز عبور: کد ملی

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا با توجه به بخشنامه های صادر شده برای جبران چند جلسه از کلاس هایی که بعلت انتشار ویروس کرونا در کل کشور تعطیل شده است در نظر دارد، برای دانشجویان آموزش مجازی ارائه کند.
به اطلاعیه هایی که از این به بعد داده می شود توجه ویژه داشته باشید.
این نوع آموزش در فضای مجازی که به روش های مختلف برای جبران دروس نظری یا دروسی که امکان آموزش مجازی داشته باشد معرفی می شود و یادگیری آنها الزامی است و به منزله دروس ارائه شده برای آن جلسات برگزار نشده می باشد.
این کلاسها بصورت حضوری اینترنتی و آنلاین یا بصورت آفلاین خواهند بود که دانشجو بتواند در زمان مقرر که تعیین شده است آنرا دانلود یا مشاهده کند و در صورت نیاز یادداشت یا چاپ کند.
جبرانی بخش عملی از دروس عملی یا آزمایشگاهی یا کارگاهی بعد از تعطیلات نوروز و در زمان مناسب اعلام و برگزار خواهند شد.

دانشجویان گرامی می توانند با مراجعه به سامانه آموزش دانشگاه در منوی گزارشها از منو کشویی، برنامه هفتگی را انتخاب کنند و بعد از تغییر نیمسال به نیمسال جاری لیست دروس این ترم خود را مشاهده نمایند. در ستون آخر روی دانلود فایل برای هر درس کلیک کنند و بعد از دانلود فایلها آن را در رایانه یا گوشی خود مشاهده و در صورت نیاز چاپ و مطالعه کنند.

 دستورالعمل نحوه آموزشهای آنلاین دانشگاه - ویژه دانشجوی  لطفا جهت آشنایی با نحوه آموزش آنلاین به دانشجویان راهنمای ذیل را به دقت مطالعه فرمایید و با محیط نرم افزار مربوطه آشنایی داشته باشید.

برای ورود به سامانه آموزش مجازی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا روی لینک زیر کلیک کنید:

http://lms.iaush.ac.ir

دستورالعمل نحوه آموزش های آنلاین دانشگاه را مطالعه کنید

© 2018دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا. All rights reserved. طراحی و اجرا فرابرد شبکه