موارد مهم آموزشی دستورالعمل فاصله‌گذاری هوشمند 31 فروردین 99

-  موارد مهم آموزشی مطابق دستورالعمل فاصله‌گذاری هوشمند در مقابله با ویروس کرونا که در تاریخ 31 فروردین 1399 صادر شده است برای اطلاع اعلام می گردد.


 
1- از تاریخ شانزدهم فروردین 1399 حضور کلیه دانشجویان در کلاسهای درس مجازی تابع قوانین وضوابط آموزشی است.
2- واحدها و مراکز دانشگاهی می‌توانند (با اختیار واحد)  از بیستم اردیبهشت ماه کلاس های درس را به صورت حضوری برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی کارشناسی ارشد و دکتری با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار نمایند.
3- کلاس های آموزشی در مقاطع کاردانی و کارشناسی کماکان به صورت مجازی بوده و در صورت اعلان ستاد مقابله با کرونا مبنی بر عادی شدن شرایط، آنگاه کلاسها در این مقاطع نیز به صورت حضوری برگزار خواهد شد.
4- دانشجویانی که در کلاسهای مجازی شرکت کرده اند می توانند تا سقف ۳ درس ( حداکثر ۶ واحد ) را در دوره‌های کاردانی و کارشناسی ( برای نمرات کمتر از ۱۲ ) و در دوره تحصیلات تکمیلی کارشناسی ارشد و دکتری ( برای نمرات کمتر از ۱۴ ) تا پایان سال تحصیلی 1400-1399 مازاد بر واحدهای انتخابی مجدد بدون پرداخت شهریه انتخاب واحد نموده و نمرات خود را جبران نمایند.
5- دروس عملی، کارگاهی و آزمایشگاهی پس از امتحانات دروس نظری مطابق  برنامه اعلامی در ترم تابستان برگزار شده و نمره درس در نیمسال دوم 99-1398 ثبت خواهد شد.

معاونت علمی دانشگاه


" زمان آزمون جامع دکتری در نیمسال دوم 99-98 :آزمون جامع دوره دکتری (بخش های کتبی و شفاهی) به صورت پیوسته بین تاریخ های ۲۸ تیرماه لغایت ۸ مرداد ماه سال 99 برگزار می گردد."

 
- بخشنامه‌ نحوه دفاع و پیش دفاع در ایام فاصله‌گذاری هوشمند دانشگاه آزاد اسلامی در مقابله با ویروس کرونا

 
الف)  شیوه حضور دانشجو
چنانچه دانشجو بومی واحد تحصیلی باشد، جلسه به صورت حضوری با رعایت پروتکل‎های بهداشتی برگزار می‌شود. اگر دانشجو بومی واحد تحصیلی نباشد، در نزدیک‌ترین واحد دانشگاهی محل زندگی (واحد میزبان) دفاع انجام می شود.
 
ب) شیوه شرکت هیأت داوران در جلسه
1- استادان راهنما و مشاور
اگر استادان راهنما و مشاور بومی واحد تحصیلی باشد، به صورت حضوری در جلسه شرکت می کنند در غیر اینصورت به صورت مجازی در جلسه حضور خواهند داشت.
2- استادان داور
استادان داور تا عادی شدن شرایط می‌توانند حضور مجازی در جلسه دفاع داشته باشند.


اداره امور پژوهشی

موارد مهم آموزشی در دستورالعمل فاصله‌گذاری هوشمند برای مقابله با ویروس کرونا و بخشنامه‌ نحوه دفاع و پیش دفاع و زمان آزمون جامع

© 2018دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا. All rights reserved. طراحی و اجرا فرابرد شبکه