رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان عنوان کرد؛

آقای دکتر پیام نجفی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان بر ضرورت آمادگی دانشگاه‌ها برای تداوم آموزش مجازی در سال تحصیلی جدید تأکید کرد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از  شهرضا، پیام نجفی با حضور سرزده در دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا از نزدیک عملکرد این واحد دانشگاهی را در راستای چگونگی آموزش و برگزاری آزمون مجازی بررسی کرد.

وی همچنین زیرساخت‌ها و امکانات سخت‌افزاری فضای آموزش برخط را مورد ارزیابی قرار داد و از عوامل اجرایی حوزه فناوری اطلاعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا قدردانی و بر لزوم آمادگی بیشتر این حوزه برای ادامه احتمالی آموزش مجازی در سال تحصیلی جدید تأکید کرد.

 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان از بخش‌های مختلف این دانشگاه از قبیل مزرعه تحقیقاتی گیاهان دارویی و آزمایشگاه میکروبیولوژی در حال احداث، مدارس سما و برخی از بخش‌های اداری بازدید کرد.

نجفی در بازدید از مزرعه تحقیقاتی گیاهان دارویی دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا با ابراز خرسندی از توسعه کمی و کیفی این مزرعه عنوان کرد: «این واحد دانشگاهی  با داشتن رشته‌های شیمی و گیاهان دارویی و صنایع غذایی توانایی آن را دارد که در امر احداث و توسعه زمین‌های کشاورزی واحد‌های مستعد مشارکت کرده و سایر دانشگاه‌ها را در تولید علمی این گونه‌های گیاهی تشویق کند.»

وی همچنین در حاشیه بازدید از مدارس سمای دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا بیان کرد: «یکی از دغدغه‌ها و چالش‌های پیش‌روی این دانشگاه، حرکت و پیشرفت همزمان عنصر پرورش در کنار آموزش است.»

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۱۱۷/

تأکید بر آمادگی دانشگاه‌ها برای تداوم آموزش مجازی در سال تحصیلی جدید

© 2018دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا. All rights reserved. طراحی و اجرا فرابرد شبکه