دعوت از دانشجویان ممتاز برای راه‌اندازی شرکت‌های دانش‌بنیان

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا عنوان کرد: دانشجویان ممتاز، بازویی توانمند برای پیاده‌سازی موضوع اقتصاد دانش‌بنیان در دانشگاه‌ها هستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، فرید نعیمی در دیدار با دانشجویان ممتاز در مقاطع مختلف تحصیلی گفت: اگر بخواهیم تحولات عظیم اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی در کشور ایجاد کنیم قطعا به افراد توانمند نیاز داریم و امروز دانشجویان نخبه و ممتاز می‌توانند بازوی توانای دانشگاه‌ها در این امر باشند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا با توجه به توانمندی‌ها و ظرفیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا اظهار کرد: امروز این واحد دانشگاهی با ۲۹ سال تجربه در رشته ها و مقاطع مختلف تحصیلی به عنوان قطب علمی در کشور مطرح است که این امر به همت و تلاش استادان مجرب و شما دانشجویان ممتاز حاصل شده است.

وی با توجه به اهمیت راه‌اندازی شرکت‌های دانش‌بنیان از سوی دانشجویان ممتاز خطاب به آنان گفت: همه ظرفیت‌های علمی و فضاهای تحقیقاتی این واحد دانشگاهی در اختیار شما دانشجویان ممتاز است.

نعیمی به تبیین سیاست‌های کلان این واحد دانشگاهی در امر اقتصاد دانش‌بنیان پرداخت و گفت: «اکنون در مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا سه شرکت دانش‌بنیان و بیش از ۳۸ هسته تحقیقاتی در حال فعالیت هستند که انتظار می‌رود با حضور شما دانشجویان ممتاز بتوانیم با توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان تبدیل به دانشگاه کارآفرین شویم.»

این مسئول دانشگاهی درباره اجرای طرح‌های تحقیقاتی مورد نیاز صنعت در دانشگاه خاطرنشان کرد: «از دانشجویان این واحد دانشگاهی و بویژه دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی انتطار می‌رود با همکاری و حمایت دفتر ارتباط با صنعت تلاش خود را بر اجرای طرح‌های تحقیقاتی مورد نیاز صنعت و جامعه متمرکز کنند.»

در ادامه این دیدار دانشجویان از توجه رئیس دانشگاه و معاونان ابراز خرسندی کرده و به بیان دیدگاه‌های خود در حوزه‌های مختلف دانشگاه پرداختند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا عنوان کرد: دانشجویان ممتاز، بازویی توانمند برای پیاده‌سازی موضوع اقتصاد دانش‌بنیان در دانشگاه‌ها هستند.

© 2018دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا. All rights reserved. طراحی و اجرا فرابرد شبکه