تفاهم‌نامه همکاری‌های مشترک بین گروه ۲۲ توپخانه ارتش جمهوری اسلامی

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از شهرضا، تفاهم‌نامه همکاری‌های مشترک بین گروه ۲۲ توپخانه ارتش و دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا در راستای ارتقای سطح همکاری‌های علمی- پژوهشی دانشگاه با نهادها و سازمان‌های دولتی کشور منعقد شد و به امضای سرهنگ شهرام میناپور، فرمانده گروه ۲۲ توپخانه شهرضا و فرید نعیمی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا رسید.

فرید نعیمی در این جلسه گفت: امکانات خوب و قابل قبولی در دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا وجود دارد که می‌تواند علاوه بر خدماتی که در اختیار دانشجویان قرار می‌دهد، در سایر دستگاه‌ها و نهادهای شهری مورد استفاده قرار گیرد و خرسند هستیم که از امکانات موجود برای رفع نیازهای شهر استفاده می‌شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا به بیان ظرفیت‌های این مجموعه علمی پرداخت و گفت: وجود دو مرکز تحقیقات شیمی رازی و تحقیقات خودرو، سه شرکت دانش‌بنیان، هسته‌های پژوهشی نوپای مستقر در مرکز رشد و وجود آزمایشگاه‌های تخصصی توانسته است رتبه‌های پژوهشی بسیار خوبی را برای مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا کسب و این واحد را به‌عنوان قطب علمی در استان و حتی در کشور مطرح کند.

میناپور نیز با ابزار خرسندی از حضور در مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا گفت: دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا را می‌توان به‌عنوان بزرگترین مرکز آموزش عالی این شهرستان و دانشگاهی پویا و فعال برشمرد.

وی ادامه داد: پیشرفت‌ها و موفقیت‌های قابل توجهی که استادان  و دانشجویان این دانشگاه دارند، می‌تواند مورد توجه و استفاده سایر مراکز علمی و دانشگاهی نیز قرار گیرد.

فرمانده گروه ۲۲ توپخانه شهرضا افزود: دستاوردهای پژوهشی این واحد دانشگاهی جای مباهات دارد و اگر بتوانیم ارتباط دوسویه بین مراکز دانشگاهی و نظامی ایجاد کنیم، می‌توان به دستاوردهای ارزشمندی رسید.

میناپور با اشاره به فرمایش‌های مقام معظم رهبری درخصوص ضرورت مهارت‌آموزی به سربازان گفت: آموزش مهارت به سربازان، یکی از مطالبات فرمانده معظم کل قواست و ما نیز در این مسیر مصمم هستیم؛ چراکه در ارتش، نیروی انسانی یکی از مؤلفه‌های قدرت و نیروی انسانی توانمند، حاصل آموزش‌های مهارتی کاربردی است.

در ادامه، تفاهم‌نامه همکاری به‌منظور ارائه مشاوره و راهنمایی و همکاری‌های دوجانبه در زمینه کشت، داشت  و برداشت گیاهان دارویی و بهره‌مندی دو طرف از آموزش‌های تخصصی کوتاه مدت منعقد شد.

انعقاد تفاهم‌نامه بین دانشگاه آزاد اسلامی و گروه 22 توپخانه ارتش

تفاهم‌نامه همکاری‌های مشترک بین گروه ۲۲ توپخانه ارتش و دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا در راستای ارتقای سطح همکاری‌های علمی- پژوهشی

© 2018دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا. All rights reserved. طراحی و اجرا فرابرد شبکه