ایمیل : asghar4657@yahoo.com

وب سایت دفاع مقدس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا

اخبار کلاس درس

قابل توجه دانشجویان درس دفاع مقدس استادسبزواری 

1- آخرین فرصت برای ارائه کنفرانس، اهداء و خلاصه گویی کتاب و هرگونه فعالیت (3 نمره تحقیق و پژوهش) 1396/09/28 می باشد.

2- در صورت تمایل به مشارکت در فعالیت های کلاسی و اخذ نمره، به سوالاتی که در زیر منوی «سوال و جواب کلاسی» از منوی «درس آشنایی با علوم و معارف دفاع مقدس» گذاشته شده است جواب دهید. همچنین می توانید برای دسترسی آسانتر به قسمت مذکور، جمله «سوال و جواب کلاسی» را در گوگل سرچ نمایید. (لینک اول) .

3- لطفاً نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را پیرامون استاد و کلاس درس و ... ، در زیر منوی «نظرخواهی دانشجویی» (منوی درس آشنایی با دفاع مقدس) مرقوم فرمائید.


اطلاعات مفید

جنگ تحمیلی عراق علیه ایران بمدت 2888 روز - 412 هفته - 95 ماه و حدود 8 سال (31 روز کم) طول کشیده است. این جنگ در تاریخ 59/6/31 شروع و در 67/5/29 به اتمام رسیده است.

آیا می دانید که در هر ترم ، تنها در 82 واحد از مراکز عالی دانشگاهی استان اصفهان ، بیش از 10 هزار دانشجو درس 2 واحدی آشنایی با علوم و معارف دفاع مقدس را می گذرانند؟

 آیا می دانید که ایران با عراق 1608 کیلومتر مرز مشترک دارد که از این رقم، 422.5 کیلومتر مرز رودخانه ای و آبی است و اروندرود تنها 91.8 کیلومتر آنرا تشکیل می دهد؟ 

آیا می دانید که ایران بعد از روسیه و چین، با داشتن 15 کشور همسایه (مرز خشکی 7 و مرز آبی 8) دارای سومین رتبه در سطح جهان است؟ (این در حالی است که روسیه و چین از لحاظ وسعت، اولین و چهارمین کشور پهناور جهان ، اما ایران در رتبه ی هجدهم قرار دارد).

کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا می باشد