ایمیل : asghar4657@yahoo.com

وب سایت دفاع مقدس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا

اخبار کلاس درس

قابل توجه دانشجویان درس دفاع مقدس استادسبزواری 

1-روزهای دوشنبه  از ساعت 9 تا 12 ، و صبح و عصر روز امتحان (4 بهمن)، کتابخانه تخصصی دفاع مقدس (واقع در دانشکده علوم انسانی) برای دریافت کتب امانی و اهدایی و رفع هرگونه اشکال و ابهام باز است.

2- در صورت تمایل به مشارکت در فعالیت های کلاسی و اخذ نمره، می توانید با ارائه نظرات و یا انتقادات مفید در سامانه پژوهش سرای دفاع مقدس دانشگاه مشارکت نمایید. به این منظور عبارات «زیارت مزار شهدا» ،«سؤال و جواب کلاسی» ، «نظرخواهی دانشجویی» ، «طرح نمی از یمی» و «اهداف کلی راه اندازی کتابخانه » را در پژوهش سرا یافته و یا در گوگل سرچ نموده (لینک اول) و پیشنهادات خود را در کادر نظرات کاربران آن قسمت مرقوم فرمایید. 


اطلاعات مفید

جنگ تحمیلی عراق علیه ایران بمدت 2888 روز - 412 هفته - 95 ماه و حدود 8 سال (31 روز کم) طول کشیده است. این جنگ در تاریخ 59/6/31 شروع و در 67/5/29 به اتمام رسیده است.

آیا می دانید که در هر ترم ، تنها در 82 واحد از مراکز عالی دانشگاهی استان اصفهان ، بیش از 10 هزار دانشجو درس 2 واحدی آشنایی با علوم و معارف دفاع مقدس را می گذرانند؟

 آیا می دانید که ایران با عراق 1608 کیلومتر مرز مشترک دارد که از این رقم، 422.5 کیلومتر مرز رودخانه ای و آبی است و اروندرود تنها 91.8 کیلومتر آنرا تشکیل می دهد؟ 

آیا می دانید که ایران بعد از روسیه و چین، با داشتن 15 کشور همسایه (مرز خشکی 7 و مرز آبی 8) دارای سومین رتبه در سطح جهان است؟ (این در حالی است که روسیه و چین از لحاظ وسعت، اولین و چهارمین کشور پهناور جهان ، اما ایران در رتبه ی هجدهم قرار دارد).

کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا می باشد