دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا دارای دو کتابخانه ذیل می باشد:

کتابخانه دانشکده تحصیلات تکمیلی که در سال 1368 تاسیس گردیده است این کتابخانه مشتمل بر 45000 جلد کتب فارسی و لاتین  منابع مرجع در زمینه های رشته های تحصیلی دانشگاه (رشته های شیمی- مهندسی- صنایع غذایی- مکانیک- مواد- فیزیک و…) می باشد. نرم افزار کتابخانه  سیستم جامع پارس آذرخش و نظام رده بندی کتابخانه رده بندی کنگره آمریکا که منابع بر اساس موضوعات فهرست نویسی شده است.

مسول کتابخانه: آقای عزت اله قرقانی کارشناسی ارشد روابط بین الملل

تلفن تماس: 03153292521

کتابخانه دانشکده علوم انسانی سال تاسیس 1378

این کتابخانه دمشتمل بر 22000 جلد کتاب فارسی و لاتین و منابع مرجع در زمینه های رشته های تحصیلی دانشگاه(علوم سیاسی و روابط بین الملل،مترجمی زبان، روان شناسی، حقوق ، علوم تربیتی – مدیریت آموزشی، آموزش معلمان و …) می باشد. نرم افزار کتابخانه همان نرم افزار استفاده شده در کتابخانه تحصیلات تکمیلی می باشد برای سهولت استفاده مراجعین به کتابخانه سیستم های جستجوی منابع در هر دو کتابخانه دایر گردیده است.

کلیه دانشجویان گرامی می توانند با تکمیل فرم عضویت و پرداخت مبلغ 50000 ریال بابت حق عضویت از منابع کتابخانه استفاده نمایند.

شرایط استفاده برای دانشجویان مقطع کارشناسی 2 جلدبرای یک هفته، مقطع کارشناسی ارشد 3 جلد برای دو هفته  و مقطع دکترا 5 جلد کتاب برای سه هفته و در صورت عدم مراجعه شخص دیگر منابع امانتی مجددا قابل تمدید خواهد بود.

ضمنا پایان نامه های دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا در کتابخانه های دانشگاه موجود است که در حد محدود قابل استفاده می باشد.


ساعات کار کتابخانه ها:

یکشنبه تا چهارشنبه ساعت 7:15 لغایت 16:15

پنجشنبه ها ساعت 7:15 لغایت 14:15

در دانشکده علوم انسانی و تحصیلات تکمیلی دو سالن مجزا برای خواهران و برادران جهت مطالعه در نظر گرفته شده است.

کلیه دانشجویان گرامی می توانند با شماره تلفنهای کتابخانه ها در خصوص تمدید کتابهای امانتی اقدام نمایند.